Zpět do obchodu

Registrace

12/70 Dark Storm - ONYX, 28g 2,3mm (8) GAMEBORE - Britské prémiové střelivo, brokové náboje pro sportovní střelbu i lov.

od 14,40 Kč

12/70 Dark Storm - ONYX, 28g 2,3mm (8) GAMEBORE - Britské prémiové střelivo, brokové náboje pro sportovní střelbu i lov.

Absolutní vrchol sportovní produktové řady Gamebore. Naprosto nekompromisní výkon zabezpečuje kombinace špičkových komponentů navíc s Gamebore Quad seal technologií a exkluzivními broky Diamond shot XTRA.

 

Detailní popis produktu
Gamebore Dark Storm Onyx, navržený s ohledem na nejextrémnější sportingové a FITASC disciplíny. Onyx staví na výjimečném výkonu původní technologie Dark Storm a poskytuje zničující výkon a skvělé zásahy i na nejvzdálenějších terčích.

NOVINKA - Diamond Shot Xtra se vyvíjí a vyrábí kompletně „in house“ pro úplnou kontrolu kvality. Ještě tvrdší broky, vytvořené pro absolutně dokonalou velikost a sféričnost.

Dark Storm Onyx je ultra vysoce výkonný sportovní náboj s úsťovou rychlostí 1600 FPS(V1 - 475m/s). Nová špičková prachová slož RS propellant poskytuje nejvyšší možný výkon při zachování střeleckého komfortu. Společně s poniklovankovaným kováním pro hladké vyhazování při vysokém zatížení dává dohromady ztělesnění nejvyšší kvality, výkonu a spolehlivosti.

Parametry:

Gramáž: 28g
Velikost broku: 2,3mm
Množství v balení: 25ks
Množství v krabici: 250 ks
Rychlost V1 : 475 m/s

Jméno značky: GAMEBORE
Kategorie: BROKOVÉ STŘELIVO

Zvolte variantu

množství: množství 1ks
Na dotaz
14,40 Kč
množství: krabička 25ks
Na dotaz
359 Kč
množství: karton 250ks
Skladem (1 ks)
3 599 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.