Zpět do obchodu

Registrace

Robla Solo MIL BALLISTOL účinný čistič hlavně 65 ml

123 Kč

Robla Solo MIL BALLISTOL účinný čistič hlavně 65 ml

Účinný čistič hlavně s amoniakem. Odstraňuje nejen zbytky mědi, tombaku a zinku, ale i olova. Vůči oceli, chromu a niklu je neutrální. Pokud je běžné ošetření nedostatečné, je možné nechat ho působit po několik hodin v uzavřené hlavni.

Osvědčený a nepřekonatelný i v náročných vojenských operacích! Díky vynikajícím výsledkům testů z Defence Science Institute v Bundeswehru je nyní Robla Solo MIL používán i speciálními silami.

Použití: V případě kovových usazenin vložte Robla Solo MIL do hlavně, která je na jedné straně uzavřena korkovou nebo gumovou zátkou (k dostání např. V lékárnách nebo v obchodech s potřebami pro domácnost), a nechte ji působit několik hodin nebo přes noc, to v případě, že je hlaveň silně zanešená. Hlaveň vždy naplňte až po okraj. Pokud je hlaveň zanešena jen mírně, stačí použít čistící šňůru namočenou v Robla Solo MIL. Nikdy nenechávejte hlaveň dlouho ležet, pokud je Robla Solo MIL přípravkem je navlhčena. Obsažený amoniak se odpaří a zbývající voda ve spojení s organickými solemi pak může být příčinou důlkové koroze. Hlaveň zcela naplněnou přípravkem Robla Solo MIL lze nechat bezpečně působit přes noc. Zelená až modrá zbarvení roztoku označuje rozpuštěnou měď a tombak, olovo a zinek. Po čištění hlaveň pečlivě osušte a následně ošetřete BALLISTOLEM na konzervaci. Poté, co je hlaveň po čistícím procesu vysušená, je bezpodmínečně nutné ji pečlivě ošetřit a naolejovat, jinak může dojít k důlkové korozi na vnitřním povrchu hlavně.

Kategorie: ČIŠTĚNÍ
Položka byla vyprodána…
Dostupnost: Na dotaz
123 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.